SABOTIRAO ISTRAGU PROTIV VELJKA BELIVUKA? Uhapšeni inspektor Stolić radio na predmetu od trenutka hapšenja Velje Nevolje i Marka Miljkovića
11. 06. 2021. u 10:29
BOŽIDAR Stolić, inspektor za krvne i seksualne delikte u SBPOK uhapšen je zbog sumnje da je odavao službene tajne kavačkoj mafiji.
Povezane vesti

I STRANI TUŽIOCI U SLUŽBI ZVICERA? "Falkone" kriminalcima nudio usluge crnogorskog i ukrajinskog tužilaštva
OSOBA koja je na Skaj aplikaciji pisala pod nadimkom Falkone, nudila je svojevremeno optuženima za organizovani kriminal pomoć u istragama koje protiv njih vode crnogorsko, odnosno ukrajinsko tužilaštvo.
19. 06. 2025. u 20:28

"KLANICA" U RITOPEKU PUNA TRAGOVA ŽRTAVA: Svedočenjem veštaka za DNK nastavljeno suđenje ekipi Belivuka i Miljkovića (FOTO/ VIDEO)
NA mašini za mlevenje mesa, smeštenoj u takozvanoj klanici,improvizovanoj prostoriji u kući smrti u Ritopeku kod Beograda, nađeni su DNK tragovi Milana Ljepoje i Zdravka Radojevića.
09. 04. 2025. u 19:09
Najnovije iz rubrike

BUKTINJA PORED SMEDEREVSKOG PUTA: Gorela livada u Boleču
U BEOGRADSKOM naselju Boleč, na jednoj od livada, danas je došlo do požara.
29. 06. 2025. u 20:55

MOTOCIKLISTA POGINUO, POVREĐENO TROJE MLADIH: Tri saobraćajke u Beogradu tokom noći
SINOĆ u 21.23 časa dogodila se saobraćajna nesreća na uglu Mokroluške i Ulice Vojislava Ilića kod MOL benzinske pumpe, u kojoj je život izgubio vozač motocikla, a još četiri osobe su povređene i kolima Hitne pomoći prevezene u Urgentni centar, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.
29. 06. 2025. u 07:42

UŽAS U KALUĐERICI: Muž ubio suprugu
U STRAVIČNOM zločinu koji se dogodio nešto pre 18 časova u beogradskom naselju Kaluđerica muškarac je ubio suprugu.
28. 06. 2025. u 21:05

UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO BIZNISMENA IZ LAZAREVCA! Zoranovo telo pronađeno iskasapljeno zbog navodnog duga od 100.000 evra
U NASTAVKU istrage o monstruoznom ubistvu Zorana L. (70) iz Lazarevca, čije je raskomadano telo pronađeno 23. juna u reci Kolubari kod Velikih Crljena, ponovo je uhapšen S. M., lokalni kafedžija koji je u policiji priznao da je nesrećnog čoveka udarao čekićem po glavi kobne večeri.
28. 06. 2025. u 20:25

SAOBRAĆAJNA NESREĆA U PANČEVU: Dve osobe prevezene u bolnicu
DVE osobe povređene su danas u saobraćajnoj nesreći na putu između Skrobare i Crepaje u Pančevu, rečeno je u Policijskoj upravi u tom gradu.
28. 06. 2025. u 19:31
asdasd
07.08.2021. 22:07
dozivotno