NOVOSTI SAZNAJU: Inspektor Stolić pao na poligrafu
KAKO saznaju "Novosti", inspektor Stolić je ispitan na poligrafu i nije prošao.

Foto: Novosti
Viši sud u Beogradu odredio je danas pritvor do 30 dana inspektoru za krvne i seksualne delikte u SBPOK Božidaru Stoliću osumnjičenom za zloupotrebu službenog položaja.
On se prethodno na saslušanju pred Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu branio ćutanjem, odnosno iskoristio je svoje pravo da ne iznosi odbranu.
Uskoro opširnije
Preporučujemo

INSPEKTOR SBPOK-A OSTAJE IZA REŠETAKA! Stoliću određen pritvor do 30 dana
12. 06. 2021. u 14:30

"NOVOSTI" SAZNAJU: Uhapšeni inspektor hapsio Marka Miljkovića
11. 06. 2021. u 19:05

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)