SASLUŠAN MANIJAK IZ AUTOBUSA: Uznemiravao maloletnice u GSP-u
PRED Prvim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu danas je saslušan P. J. osumnjičen da je pre dva dana oko 21 sat u autobusu GSP Beograd koji je saobraćao na liniji br. 27, verbalno uznemiravao dve maloletnice.
Foto I. Marinković
Jednu od njih, kako se tvrdi je i dodirivao po telu, što je uočio vozač autobusa koji je vozilo odmah zaustavio i o događaju obavestio policijske službenika PS Zvezdara, nakon čega je osumnjičeni uhapšen. On je, kako je saopšteno, izjavio da se događaja ne seća, jer je je bio u alkoholisanom stanju, ali da je moguće da se u takvom stanju naslonio na oštećene.
Nakon saslušanja, tužilaštvo je predložilo da mu Prvi osnovni sud odredi pritvor zbog postojanja okolnosti koje ukazuju na opasnost od bekstva, da će ometati postupak uticanjem na svedoke, kao i zbog postojanja osobitih okolnosti da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo. Na teret mu se stavljaju nedozvoljene polne radnje i polono uznemiravanje.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)