U OKVIRU akcije "Armagedon", rano jutros pripadnici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, kao i više policijskih uprava na teritoriji Republike Srbije, lišili su slobode 18 lica. Ova lica su širila dečiju pornografiju, snimali pornografske sadržaje, kontaktirali decu putem interneta - izjavio je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin.
INFRASTRUKURA železnice Srbije saopštila je večeras da je u prekidu železnički saobraćaj na relaciji Zaječar - Negotin zbog požara koji se dogodio u blizini pruge u Brusniku danas u 15.00 časova.
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su pripadnici MUP-a u Novom Sadu uhapsili Novosađane G. V. (27), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo ubistvo, kao i S. M. (46) koji se sumnjiči da je izvršio krivično delo pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela, saopštio je MUP.
Komentari (1)