HAPŠENJE U NEGOTINU: Osumnjičen za proizvodnju i prodaju marihuane

С. М. Ј.

31. 07. 2021. u 13:50

ZBOG sumnje da je proizvodio i prodavao opojne droge uhapšen je M. L. (22) iz okoline Negotina. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Negotinu pronašli su kod osumnjičenog M. L. oko 35 grama marihuane i digitalnu vagicu za precizno merenje.

ХАПШЕЊЕ У НЕГОТИНУ: Осумњичен за производњу и продају марихуане

Foto: V.M.

Po nalogu Višeg javnog tužioca u Negotinu, određeno mu je zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu kojom se tereti da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, biti priveden tužiocu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

Ako su ruže, procvetaće - Održana premijera dokumentarnog filma o prvom Fajnl foru Partizana