POLICIJSKA AKCIJA U KRALJEVU: Uhapšen osumnjičeni za proneveru - prisvojio milion dinara, stavili mu lisice
ZBOG sumnje da je počinio produženo krivično delo pronevera u obavljanju privredne delatnosti i falsifikovanje službene isprave, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva, uhapsili su S.G.(52) iz Kraljeva.
Foto: D. N.
On se tereti da je kao računopolagač-trgovac u jednom kraljevačkom preduzeću, u periodu od 2017. do kraja jula ove godine, sačinio ukupno 164 falsifikovana naloga za povraćaj robe kupcima, a potom je novac u vrednosti navodno vraćene robe, u ukupnom iznosu od 1.029.093 dinara, prisvojio za sebe.
Osim toga, sumnja se da je S.G. tokom 2019. godine prodavao robu iz asortimana preduzeća u kome radi, a da je nije evidentirao kroz fiskalnu kasu, već je novac, u ukupnom iznosu od 142.420 dinara koji je primio od kupaca, takođe prisvojio za sebe.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu na saslušanje.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)