ZBOG NAPADA NA SRBINA KOD GNJILANA: Kosovska policija privela jednu osobu

Танјуг

18. 08. 2021. u 21:29

KOSOVSKA policija uhapsila je jednu osobu osumnjičenu da je umešana u napad koji se dogodio 9. avgusta, kada je prebijen Nikola Perić iz Zebinca kod Novog Brda.

ЗБОГ НАПАДА НА СРБИНА КОД ГЊИЛАНА: Косовска полиција привела једну особу

Ilustracija policija Foto I. Radulović

Uhapšenom je određena mera zadržavanja u pritvoru 48 časova, saopštila je kosovska policija.

U saopštenju se navodi da je tokom policijske istrage utvrđeno da su tri osobe učestvovale u napadu i da postoji sumnja da je pre napada na Perića došlo do spora žrtve i osumnjičenih u kafani u selu Straža kod Gnjilana.

-Policija je uspela da prikupi informacije o automobilu koji su koristili osumnjičeni. Identifikovali su registarske oznake i pronašli vlasnika koji je posle razgovora u policijskoj stanici priznao da je umešan slučaj i rekao je da ne poznaje ostale osobe umešane u ovaj događaj, navodi se u saopštenju kosovske policije, preneo je Kosovo onlajn.

Policija nastavlja istragu o ovom slučaju.

rs.sputniknews.com

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!