LOZNIČANKAMA UMESTO EVRA - LISICE: Ucenjivale koleginicu navodnim snimkom ljubavnog čina
SUDIJA za predhodni postupak Osnovnog suda u Loznici, na predlog OJT u ovom gradu, odredio je pritvor, do 30 dana, Lozničankama M.M.(51) i D.M.(39), radnica jedne lozničke privatne kompanije, koje su uhapšene pre tri dana da su ucenjivale dvadesetčetvorogošnju kolegicu, tražeći od nje 5.000 evra, kako ne obelodanile navodni video snimak njenog ljubavnog čina.

Foto: Depositphotos
Prvo im je određeno policijsko zadržavanje, pošto su „uhvaćene na delu“ prilikom prijema novca od koleginice.
Kako saznajemo, dve radnice novac traže od maja. Kada je njihova koleginica podigla kredit, očekivali su da se, preko ucene, opare, ali su, umesto toga, stavljene su im lisice na ruke.

BEGUNAC IZ ZATVORA UHVAĆEN POSLE 40 GODINA: Odala ga jedna informacija (FOTO)
MUŠKARAC koji je pobegao iz zatvora u Portoriku pre skoro 40 godina uhapšen je u Floridi, saopštila je policija okruga Li.
09. 03. 2025. u 16:04

VUČIĆ OTKRIO VEZE USAID-A I CRTE: Organizacija "Da smradovi odu" dobijala 190.000 evra, biće još mnogo iznenađenja narednih dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Kovinu završne radove na gradskom kupalištu ''Šljunkara'' i tom prilikom otkrio da je organizacija USAID plaćala 190 hiljada evra preko CRTE organizaciji koja se zove "Da smradovi odu".
09. 03. 2025. u 11:56 >> 13:15

IZAŠAO SEVERININ "FILM", ARSEN POSLAO ŠKAKLjIVU PONUDU: "Koleginice, čuo sam da imate neki film... Mogu ja muziku da vam uradim?"
PEVAČICA Severina Vučković je tokom karijere prošla kroz mnoge uspone i padove, a i danas se prepričava njena anegdota sa legendarnim kantautorom Arsenom Dedićem.
09. 03. 2025. u 18:32
Komentari (1)