„PALO“ 1200 BOKSOVA CIGARETA: Robu skrivao u krovu vozila (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave granične policije, zaplenili su 1.200 boksova cigareta i podneli krivičnu prijavu protiv tridesetčetvorogodišnjeg muškarca zbog sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljena trgovina.

Foto: MUP
Policija je na Graničnom prelazu Mali Zvornik prilikom pregleda teretnog motornog vozila kojim je upravljao osumnjičeni pronašla cigarete u krovu vozila.
Protiv osumnjičenog je podneta krivična prijava Osnovnom javnom tužilaštvu u Loznici.
Preporučujemo

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (0)