DEVOJKU UGURAO U “MERCEDES” I KRENUO KA KRUŠEVCU: Detalji otmice u Beogradu, Nikola priznao delo - rekla je da neće da se uda za njega
NIKOLA Č. (30) iz Beograda koji je juče oteo svoju devojku M. A. (31), policiji je rekao da je to uradio jer je “odbila da se uda za njega”.
Ilustracija/Foto: I. Mitić
Ovaj par je pre otmice već bio u policiji zbog svađe oko zajedničkog života i fotografija drugog momka u njenom telefonu. Nikola i njegova devojka posvađali su se juče oko 10 sati u Beogradu. Zbog svega što se izdešavalo po prijavi građana privedeni su u Policijsku stanicu na Voždovcu. Tamo su saslušani, ali M. A. je inspektorima rekla da neće krivično da goni svog momka.
Međutim, nekoliko sati kasnije on ju je ugurao u “mercedes” što su videla dvojica očevidaca koji su odmah pozvali policiju. Nakon operativne obrade saznali su da je reč o momku koji ima prijavu prebivališta u Beogradu. Tada su otišli na adresu, ali njega nije bilo.
- Kontaktirali smo Nikolu na mobilni. On je rekao da je na putu za Kopaonik i da se sa devojkom svađa jer ne želi da se uda za njega. Objasnio je i to da su zbog istog problema već bili u policiji - objašnjava izvor.
Po krivičnoj prijavi Prvog osnovnog tužilaštva, Nikola Č. se sumnjiči da je u utorak oko 15.45 sati u Ulici Vojislava Ilića u blizini tržnog centra "Beo šoping centar" nakon rasprave M. A. nasilno ugurao u “mercedes” na mesto suvozača, zaključao vrata da bi je sprečio da izađe, i krenuo ka Kruševcu.
To su videli očevici koji su odmah pozvali policiju.
- Oštećena je svo vreme zahtevala od njega da je pusti da izađe iz automobila - navodi se u prijavi.
Policijski službenici sa Zvezdare i iz Jagodine u saradnji sa dežurnim zamenikom Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, u zajedničkoj akciji uspeli su da lociraju automobil i Nikolu Č. uhapse na teritoriji Jagodine.
Nikola je delimično priznao otmicu svoje devojke u Tužilaštvu. On do sada nije privođen niti je poznat policiji. Prilikom otmice devojku nije povredio.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
BONUS VIDEO - PRETRAGA BOVANSKOG JEZERA: U potragu za nestalom porodicom Đokić uključili se i pripadnici Žandarmerije
(Blic)
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (1)