DIJANI HRKALOVIĆ ODREĐEN PRITVOR: Iza rešetaka do 30 dana zbog bojazni da ne utiče na svedoke
POSEBNO odeljenje odeljenje Višeg suda u Beogradu odredilo je Dijani Hrkalović pritvor koji može trajati najviše do 30 dan zbog bojazni da ne utiče na svedoke.

Foto Tanjug
Posetimo, bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović uhapšena je danas i hitno odvedena na saslušanje, zbog sumnje se da je uklanjala dokaze posle ubistva Vlastimira Miloševića 30. januara 2017. u rano jutro, koji je nađen na tramvajskim šinama u Ulici 27. marta, u centru Beograda.
Danas je podneta krivična prijava protiv nje i Dejana Milenkovića, nekadašnjeg načelnika Službe za specijalne istražne metode, zbog zloupotrebe službenog položaja.
Milenković je dao odbranu u MUP i protiv njega je podneta krivična prijava. Hrkalović je saslušana u Tužilaštvu za organizovani kriminal, nakon čega je podnet predlog za određivanje pritvora.
Preporučujemo

VUČIĆ O HAPŠENjU DIJANE HRKALOVIĆ: Znamo ko je izvršio likvidaciju gospodina Miloševića
15. 10. 2021. u 22:09

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)