VOZIO SA 2,98 PROMILA: Saobraćajna policija u Kruševcu privela muškarca
PRIPADNICI saobraćajne policije u Kruševcu isključili su sinoć iz saobraćaja vozača koji je vozio pod dejstvom alkohola.
Foto: D. Risitć
Policija je u Ulici Luja Pastera proverom pedesetogodišnjeg vozača „pežoa“ utvrdila je da je imao 2,98 promila alkohola u organizmu.
Vozaču je određeno zadržavanje i protiv njega je podneta prekršajna prijava na osnovu Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
BONUS VIDEO:
KUĆA U KOJOJ JE ZAKOPAN NOVAC ĐOKIĆA? Džonić je na ovom imanju sakrio evre
Preporučujemo
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)