USMRTIO VOZAČA "HONDE": Uhapšen vozač koji je izazvao sudar u Lajkovcu
POLICIJA u Lajkovcu intenzivnim radom pronašla je i uhapsila P. L. (47) iz Valjeva, osumnjičenog da je 30. oktobra upravljajući automobilom “audi karavan” izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj je poginuo 71-godišnji vozač “honde”.
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
P. L. je odmah potom pobegao. Uhapšen je i M. M. (36) iz Lajkovca, osumnjičen da je vozeći “reno” učestovovao u ovoj saobraćajnoj nezgodi.
U Slovcu kod Lajkovca, na magistralnom putu za Valjevo, P. L. je preticao kamion s prikolicom, iz suprotnog pravca u tom trenutku naišla je “honda” i vozač da bi izbegao sudar sa “audijem”, prešao je u suprotnu traku, udario u teretnjak i od zadobijenih povreda na mestu preminuo. Pokušavajući da izbegne “hondu”, kamion je sleteo s puta, prevrnuo se, a vozač je lakše povređen. Uhapšeni M. M. osumnjičen je da je vozeći “reno” iza “honde”, prednjim delom udario u taj automobil koji se potom sudario sa kamionom.
Policijska uprava u Valjevu saopštila je da je P. L. Osumnjičen za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći povređenom u saobraćajnoj nesreći. M. M. Je usumnjičen za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja. Određeno im je zadržavanje do 48 časova, a potom će uz krivičnu prijavu biti privedeni tužiocu.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)