ZAPLENJENE OGROMNE KOLIČINE DROGE NA KOSOVU: Uhapšeno pet osoba, opijati bili namenjeni zapadnim zemljama
POLICIJA je zaplenila skoro 75 kilograma marihuane i uhapsila pet osoba u više sredina na Kosovu i Metohiji, zbog sumnje da su članovi kriminalne grupe koja se bavila distribucijom droge.
Foto: Jutjub/Printskrin/Kosovoonline
Policija je saopštila da je istraga počela pre četiri meseca.
- Akcija je počela juče u popodnevnim časovima. Policija je juče uspela da uhapsi osumnjičenog u selu Dobra Luka kod Vučitrna. Prilikom hapšenja, on je fizički napao policajce. Potom je pregledan prtljag njegovog automobila i pronađene su količine marihuane od oko 20 kilograma - naveo je zvaničnik policije Rešat Murselji na konferenciji za medije u Prištini.
U kući druge osumnjičene osobe u Bardošu kod Podujeva pronašli su 50 paketa napunjenih marihuanom sakrivenih u nekoliko kanti. Njihova težina je 55 kilograma.
Pronađena su i 193 metka i zaplenjeni su automobili "golf 6", "škoda", "pasat" i određene količine novca.
U Prištini su uhapšene tri osobe za koje se sumnja da su deo kriminalne grupe. Danas je u Uroševcu uhapšen peti osumnjičeni.
Sumnja se da je količina droge došla iz regiona i da je bila namenjena Evropskoj uniji, rekao je Murselji, preneli su prištinski mediji.
(RTS)
BONUS VIDEO: AKCIJA "PLANTAŽA 2012" - Uhapšena dvojica Banjalučana, osumnjičena da su uzgajala marihuanu
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)