OBRAČUN U GROCKOJ: Novinar napao radnika Elektrodistribucije

Новости онлајн

15. 12. 2021. u 14:48

Z. L, novinar lokalnog portala iz Grocke napao je radnika Elektrodistribucije Beograd (EDB) tokom hitne intervencije.

ОБРАЧУН У ГРОЦКОЈ: Новинар напао радника Електродистрибуције

Foto: V. M.

Prema informacijama, do incidenta je došlo kada je radnik EDB pokušao da isključi struju u Brestoviku, kako bi mogao da otkloni kvar na strujomeru koji koristi Z.L.

- Prilikom verbalne rasprave, radnik EDB je rukom uhvatio za rame novinara lokalnog portala Žig info, nakon čega je on uzvratio udarcem nogom u predelu butine - objašnjava izvor.

- Svedok ovog nemilog događaja je drugi radnik EDB. Policija je izašla ne mesto incidenta i podneće odgovarajuće krivične prijave - konstatuje naš sagovornik i dodaje da je policija otkrila da novinar poseduje dve lovačke puške koje su mu privremeno oduzete.

(Republika)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

KRVAVA TUČA U KNEZ MIHAJLOVOJ: Muškarac (35) uznemiravao devojku (28), pa ga unakazio njen dečko (36)