VOZE NASILNIČKI: Jagodinac vozio sa 2,05 promila alkohola u krvi

Zorica Gligorijević

28. 01. 2022. u 13:42

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Svilajncu i Jagodini juče su u kontroli saobraćaja zaustavili dvojicu vozača- jednog zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, a drugog zbog nasilničke vožnje, saopštila je jagodinska policija.

ВОЗЕ НАСИЛНИЧКИ: Јагодинац возио са 2,05 промила алкохола у крви

Foto:Z.Gligorijević

Patrola je u Svilajncu isključila iz saobraćaja četrdesetjednogodišnjeg vozača „volva“ koji je vozio pod dejstvom kokaina, a u Jagodini četrdesettrogodišnjeg vozača „opel kadeta“ koji je vozio sa 2,05 promila alkohola u organizmu.

Vozačima je određeno zadržavanje do 12 sati i biće im podnete prekršajne prijave po Zakonu o bezbednosti saobraćaja na putevima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

LETOVANJE U GRČKOJ SE PRETVORILO U DRAMU ZA MAJKU IZ SRBIJE: Jedno dete joj hospitalizovano u Solunu, drugo ostalo samo u Neos Marmarasu