DIVLJALI ULICAMA BEOGRADA TOKOM NOĆI: Privedeni bahati vozači sa prestoničkih ulica
PRIPADNICI saobraćajne policije u Beogradu tokom noći isključili su iz saobraćaja više vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola, droge, bez vozačke dozvole, kao i sa isteklom registarskom nalepnicom.
D.N.
Policija je na Zvezdari zaustavila dvadesetčetvorogodišnjeg vozača koji je upravljao vozilom „reno klio“ pod dejstvom amfetamina i alkohola.
Na teritoriji Voždovca, u Zaplanjskoj ulici, zaustavljen je dvadesetjednogodišnji vozač koji je upravljao vozilom bez vozačke dozvole one kategorije kojom upravlja, a droga testom je utvrđeno da je pozitivan na kanabis.
U Novom Beogradu policija je zaustavila tridesetogodišnjeg vozača koji je upravljao vozilom „pežo“, a droga testom je utvrđeno da je pozitivan na kanabis.
Takođe, u Novom Beogradu zaustavljeno je i vozilo „mazda“ kome je istekla registarska nalepnica, dok je droga testom kod tridesetjednogodišnjeg vozača utvrđeno da je bio pod dejstvom kanabisa.
Policija je u Ulici braće Jerković na Voždovcu zaustavila dvadesetogodišnjeg vozača kod koga je droga testom utvrđeno prisustvo kanabisa u organizmu, kao i da upravlja vozilom sa probnom dozvolom u vreme trajanja ograničenja.
Vozači su dovedeni u službene prostorije i biće sprovedeni kod sudije za prekršaje.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)