POLICIJSKA AKCIJA U KRAGUJEVCU: Uhapšena četvorica mladića, zaplenjeno više od 7 kila marihuane
POLICIJA u Kragujevcu zaplenila je oko 7,5 kilograma marihuane i uhapsila N. S. (2000), L. S. (2000) i B. U. (1987) sa područja Kragujevca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
D.N.
Policija je uhapsila i N. K. (1990) iz istog grada, osumnjičenog za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
U porodičnoj kući N. S. na području Kragujevca, policija je pronašla oko 2,5 kilograma marihuane, oko 18 grama kokaina, manju količinu tableta ekstazi, semenke indijske konoplje i tri digitalne vagice, dok je u stanu koji koristi B. U. pronašla oko pet kilograma marihuane, tablete sa liste psihoaktivnih supstanci, kao i digitalnu vagicu.
Sumnja se da su oni sa L. S. prodavali narkotike.
Takođe, pretresom N. K, policija je pronašla 6,3 grama amfetamina.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnim tužilaštvima u Kragujevcu, navedeno je u saopštenju policije.
BONUS VIDEO: PUCNjAVA U NOVOM SADU - Hici na Detelinari, ranjen muškarac
Preporučujemo
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
VIDITE SNIMAK - ŠUTIRAJU GA: Vujadin Savić napadnut u Beogradu - usred tržnog centra (VIDEO)
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde navodno je napadnut u jednom tržnom centru u Beogradu.
18. 12. 2025. u 22:08
Komentari (0)