DROGU KRIO U NAPUŠTENOJ ŠUPI: Uhapšen Leskovčanin osumnjičen za dilovanje marihuane i ekstazija
PRIPADNICI policije u Leskovcu pronašli su više stotina tableta ekstazija i oko 106 grama marihuane nakon čega su uhapsili dvadesetšestogodišnjeg muškarca osumnjičenog za dilovanje.
foto: I.Mitić
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga uhapšen je A.C. iz Leskovca, saopštila je policija.
On se sumnjiči da je u jednoj napuštenoj šupi sakrio kesu sa 484 tablete ekstazija i oko 106 grama marihuane gde je droga i pronađena.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden Višem javnom tužilaštvu u Leskovcu.
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)