NOVOSTI SAZNAJU: Pohapšeni pripadnici Belivukove grupe - na "udaru" bila Karaburma
RANO jutros na više lokacija u Beogradu pohapšeni su pripadnici kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, saznaju "Novosti".

Foto: N. Skenderija/ATA Images/MUP
Oni su u dužem periodu činili razna krivična dela, od trgovine narkoticima do potezanja oružja.
Na "udaru" je posebno bila Karaburma, ali i ostali delovi prestonice gde su bili Belivukovi saradnici.
BONUS VIDEO:
RITOPEK - Policija ponovo istražuje kuću Veljka Belivuka
Preporučujemo

"PUCAČ" IZ "BRAUNA" BELIVUKOV ČOVEK? Odmotava se klupko pucnjave u Beogradu
23. 03. 2022. u 22:53

LOŠE VESTI ZA BELIVUKA I MILjKOVIĆA: Sud doneo novu odluku, odbijeni zahtevi odbrane
18. 03. 2022. u 11:00

ODBIJEN ZAHTEV ODBRANE: Advokat Veljka Belivuka tražio izuzeće predsednika Višeg suda
14. 03. 2022. u 11:22

VELIKA PROMENA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Od danas ništa neće biti isto, odnosi se na roditelje
RODITELjI školaraca u Srbiji od danas dobijaju automatska zvučna obaveštenja kada nastavnik u elektronski dnevnik upiše izostanak deteta sa časa ili novu ocenu. Mada su deca godinama nalazila načine da ne kažu roditeljima baš sva dešavanja u školi, to sada više neće biti moguće.
17. 04. 2025. u 11:29

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)