JAGODINKA UHAPŠENA ZBOG PREVARE: Varala građane, inkasirala 250.000 dinara
PRIPADNICE Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini uhapsili su A. P. (29) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo prevara.

FOTO: D.N.
Ona se sumnjiči da se građanima predstavljala kao zastupnik firme koja je u međuvremenu ugašena i tako ih dovela u zabludu da naruče pneumatike za automobile i plate ih gotovinom, za šta im je ona davala ručno potpisane otpremnice, navodi se u saopštenju Policijske uprave Jagodina.
Pneumatike, kako se sumnja, nije isporučila kupcima, a novac u iznosu od 250.000 dinara zadržala je za sebe.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedena nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo

DAO DžOINT MALOLETNICI? Devojčici pozlilo posle konzumiranja marihuane
12. 04. 2022. u 20:21

OSUMNjIČEN ZA PRODAJU NARKOTIKA: Uhapšen muškarac u Kuršumliji
12. 04. 2022. u 13:01

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

Imaju mesečnu platu 109.050$, a SIROTINjA su! Sve im pojede kirija
IMA i takvih slučajeva...
10. 09. 2025. u 09:24
Komentari (0)