HAPŠENJE NA GRADINI: U džepovima skrivao zlato vredno 50.000 evra
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije i Uprave granične policije uhapsili su F. T. (1958), italijanskog državljanina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo krijumčarenje.
Foto: MUP
Kod osumnjičenog je noćas na graničnom prelazu Gradina, na izlazu iz Republike Srbije, u džepovima pantalona pronađeno 750 grama investicionog zlata koje je prethodno kupio, kako se sumnja, za 50.000 evra.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti sproveden Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu.
Preporučujemo
POKROVSK PRED PADOM, RUSKI VOJNICI U CENTRU GRADA: "Situacija je više nego kritična, ubijaju nam ljude"
NAJMANjE 250 ruskih vojnika nalazi se u Pokrovsku, gde učestvuju u uličnim borbama i ubijaju ukrajinske vojnike, posebno operatere dronova, prenosi Ukrajinska pravda pozivajući se na oficire iz dve brigade koje deluju u tom području.
25. 10. 2025. u 19:17
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)