KRALI DELOVE ŽELEZNIČKIH SKRETNICA I KOLOSEKA: Policija u Požarevcu rasvetlila tešku krađu
POŽAREVAČKA policija intenzivnim radom rasvetlila je tešku krađu i dve krađe i, po nalogu Osnovnog i Višeg javnog tužilaštva, podnela krivičnu prijavu protiv dvojice Požarevljana, starosti 71 i 17 godina, zbog osnovane sumnje da su izvršili ova krivična dela.
D.N.
Sumnja se da su oni, u proteklih nekoliko meseci, sa železničke pruge na deonici Požarevac - Mala Krsna i na delu pruge koji prolazi kroz naselja Ljubičevo i Sopot, krali delove skretnica, koloseka i kablove kojima se lokomotive napajaju električnom energijom.
Policija je pronašla deo ukradenih predmeta, čija se ukupna vrednost procenjuje na oko dva miliona dinara.
RUSI DONELI ODLUKU: Naftna kompanija prodaje svoju imovinu u inostranstvu zbog sankcija SAD-a
RUSKA naftna kompanija Lukoil saopštila je danas da, zbog uvođenja restriktivnih mera nekih država protiv te firme i njenih podružnica, namerava da proda svoju imovinu u inostranstvu.
27. 10. 2025. u 21:49
KAKO SE URUŠIO UKRAJINSKI FRONT? Stiglo upozorenje: Rusi će na proleće krenuti u novu ofanzivu
POSLE dva i po meseca žestokih borbi, crvena oznaka na vojnoj karti u Donjeckoj oblasti, poznata kao „zečije uši“, konačno je nestala.
27. 10. 2025. u 21:17
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)