TINEJDŽERKA OBORILA BICIKLISTU: Vozila bez vozačke dozvole pod dejstvom opijata
PRIPADNICI Uprave saobraćajne policije podneće krivičnu prijavu zbog ugrožavanja javnog saobraćaja protiv devetnaestogodišnjakinje, koja je, upravljajući vozilom bez vozačke dozvole, izazvala saobraćajnu nezgodu u kojoj je lakše povređen dvadesetosmogodišnji biciklista.

Printskrin
Osumnjičena se tereti da je sinoć, oko 19.10 sati, u krugu Ade Ciganlije nedaleko od ulazne rampe, vozilom oborila biciklistu na prelazu preko biciklističke staze.
Droga testom je utvrđeno da je vozilom upravljala i pod dejstvom psihoaktivne supstance - marihuane.
Osumnjičenoj je određeno policijsko zadržavanje i protiv nje će biti podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu.
BONUS VIDEO:
HAOS U BEOGRADU NAKON SAOBRAĆAJNE NESREĆE: U Krnjači stoji 30 autobusa

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)