POLICIJSKA AKCIJA U CENTRU BEOGRADA: Racija u Kosovskoj ulici, čuvari reda ponovo razbili ilegalnu kockarnicu
POLICAJCI su ponovo upali u jedan podrum na tridesetak metara od Skupštinskog doma Republike Srbije gde je organizovano ilegalno kockanje
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Prostorije u tom objektu su specijalno opremljene kockarskim stolovima i ostalom neophodnom opremom.
Na mestu događaja su pripadnici Interventne jedinice, a osobe koje su se kockale, njih između 15 i 20, i dalje su u objektu.
Čekaju se njihovi advokati kako bi ilegalni kockari bili dalje procesuirani.
Ilegalna kockarnica u Kosovskoj ulici u Beogradu zatvorena je u akciji policije 2. juna.
(Informer)
BONUS VIDEO: VANDALIZAM U KAFEU U CENTRU VRANjA - Bojom isprskan kompletan inventar u sred bela dana
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)