DA LI PREPOZNAJETE OVOG ČOVEKA? Policija pozvala građane, lažni pripadnik BIA varao ljude
NAKON hapšenja M. Đ. (66) iz okoline Doljevca koji je, kako se sumnja, predstavljajući se kao radnik državne bezbednosti prevario šezedestosmogodišnjeg vlasnika jedne firme i uzeo mu 10.000 evra, policija je objavila njegovu fotografiju uz poziv građanima da se jave ako su bili prevareni.
Foto: MUP Srbije
- Pošto se sumnja da ima više prevarenih građana, policija poziva oštećene koji prepoznaju muškarca sa fotografije da se jave Policijskoj upravi u Nišu, na telefone 018/503-331 i 018/503-409. Osumnjičenom je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu - saopštila je niška policija.
M. Đ. je uhapšen u akciji niške kriminalističke policije i Bezbedonosno informativne agencije a sumnjiči se da je počinio prevaru.
(Blic)
BONUS VIDEO: VANDALIZAM U KAFEU U CENTRU VRANjA - Bojom isprskan kompletan inventar u sred bela dana
Preporučujemo
MASKIRAN RAZBIO ULAZNA VRATA: Policija traga za pljačkašem zlatare
10. 06. 2022. u 15:08
UBLjANIN ZATEČEN U "RENOU" NOVOSAĐANKE: Uhapšen za pokušaj krađe
09. 06. 2022. u 17:30
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)