IDENTIFIKOVANI NASILNICI: Pretukli mladiće, jednom ugasili cigaretu na čelu
Policija u Velikom Gradištu, efikasnim intenzivnim radom, identifikovala je i uhapsila M.T. (19) iz okoline ovog mesta zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela nasilničko ponašanje i teška telesna povreda, kao i G.J. (19), I.J. (24) i F.J. (27), takođe iz okoline Velikog Gradišta, osumnjičene da su izvršili krivično delo teška telesna povreda.

D.N.
Sumnja se da su njih četvorica, 24. jula ove godine, u ranim jutarnjim satima, ispred jednog ugostiteljskog objekta u Velikom Gradištu, nakon kraće rasprave, napala dvojicu mladića starosti 20 i 23 godine, da su ih tukli rukama i nogama, kao i da je M.T. dvadesetogodišnjem mladiću ugasio cigaretu na čelu.
Povređeni mladići su najpre prevezeni na ukazivanje lekarske pomoći u službu Doma Zdravlja u Velikom Gradištu, odakle su prebačeni u Opštu bolnicu u Požarevcu, gde su im konstatovane teške telesne povrede. Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužilaštvu.

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)