NASTAVAK AKCIJE "GNEV": Uhapšen diler iz Prijepolja, određeno mu zadržavanje od 48 sati
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u nastavku akcije „Gnev“, uhapsili su A. H. (1989) iz Prijepolja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Foto: PU Čačak
Policija je u automobilu kojim je upravljao osumnjičeni pronašla kesicu sa 47,9 grama praha za koji se sumnja da je heroin.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Čačku, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Preporučujemo
HOROR U KRAGUJEVCU: Sekriom napala majku, pa u krvavoj spavaćici otišla u prodavnicu
15. 02. 2026. u 13:33
NOVA VERZIJA : Kako je stradala Tatjana Ječmenica - automobil nije išao u kontra smeru
15. 02. 2026. u 07:47
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)