UHAPŠEN MLADIĆ ZBOG NESREĆE KOD GRMOVCA: Žena poginula na licu mesta jer je pijan "pasatom" naleteo na "opel"?
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su D.K. (1994) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
On se tereti da je noćas, oko 3 časa posle ponoći, na autoputu Beograd – Šid, u smeru ka Beogradu, pre skretanja ka naselju Grmovac, svojim vozilom marke „pasat“ naleteo na vozilo „opel astra“ koje, od siline udarca, izletelo sa kolovoza i probilo zaštitnu ogradu autoputa.
Žena koja je vozila „opel astru“ od zadobijenih povreda preminula je na licu mesta, dok je osoba koja se nalazila na mestu suvozača zadobila povrede i prevezena je na Urgentni centar.
Alkotestiranjem je ustanovljeno da je D.K. upravljao vozilom sa 1.39 promila alkohola u krvi.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD GRMOVCA: Poginula jedna žena, druga teško povređena
24. 09. 2022. u 07:13

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD APATINA: Ima mrtvih - "pežo 207" sleteo u kanal
21. 09. 2022. u 20:22

LEPA ĆERKA MATEJE KEŽMANA: Prošetala pistom u bikiniju - očarala Milano(FOTO)
23. 09. 2022. u 08:39

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

"Lekari su Saši Popoviću dali morfijum i tako je umro - nije osetio ništa, zaspao je! Sada me doziva po kući"
"ČESTO ga sanjam, nije bilo tog sna gde je on izgledao kao u ovo poslednje vreme kada je bio bolestan, uvek ga sanjam iz vremena kada smo nas dvoje počeli da se zabavljamo i kad smo se venčali. Tada je imao onu kosicu malo dužu i okrugle malo veće naočare i sanjam ga kako je raspoložen, nasmejan, vedar i trči-juri na sve strane."
09. 08. 2025. u 12:05
Komentari (1)