BELIVUK NAMIGNUO I SLAO POLJUPCE OVOM ČOVEKU: "Delovalo je kao da im je sve interesantnije od onoga što se dešava u sudnici"
BELIVUK je tokom izlaganja optužnice pokušao da razgovara sa optuženim Borisom Karapandžom
Marko Miljković i Veljko Belivuk, Foto TV Pink Printscreen
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počelo je jutros u sudnici Specijalnog suda u Beogradu, a nakon čitanja prve optužnice usledila je pauza.
Veljko Belivuk je prilikom izlaska za govornicu poslao poljubac i nasmejao se optuženom Milovanu Tadiću, koji sedi u drugom delu sudnice, a između njih su zatvorski stražari.
Inače, Belivuk je jedini optuženi koji je danas izašao za sudsku govornicu. Tokom izlaganja optužnice, Belivuk je zevao i to dok je tužilac izlagao deo koji se odnosi na ubistvo Zdravka Radojevića. On se češkao, vrpoljio na drvenoj klupi, a u jednom trenutku se uhvatio i za glavu.
Belivuk je tokom izlaganja optužnice pokušao da razgovara sa optuženim Borisom Karapandžom, koji sedi dva reda iza njega.
– Smejao se, dobacivao je Karapandžiću, koji je veći deo vremena bio naslonjen na klupu kao da spava, često je zevao. Karapandžić je pokušavao da komunicira i sa Miljkovićem, delovao je kao da mu je sve interesantnije osim da sluša ono što se dešava u sudnici – objašnjava sagovornik medija šta se dešava u sudnici tokom prvog dana javnog suđenja.
U delu sudnice, koji je namenjen za publiku i neprobojnim staklom je odvojen od dela sudnice u kom sede optuženi, kako se saznaje, nema nijednog člana porodice niti prijatelja optuženih.
Kako su u publici bili samo novinari, svi optuženi su se okrenuli kada su predstavnici medija uvedeni unutra.
– Smejali su se i očigledno komentarisali među sobom dolazak novinara u sudnicu – rekao je izvor.
(Objektiv)
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)