UHAPŠEN ZBOG ZLOUPOTREBE: Slikao kartice korisnika pumpe, pa njihov novac prebacivao na svoj nalog u kladionici
POLICIJA u Petrovcu na Mlavi uhapsila je N. T. (1992) iz okoline tog mesta zbog postojanja sumnje da je izvršio pet krivičnih dela falsifikovanje i zloupotreba platnih kartica.
Lj.P.
Sumnja se da je tokom novembra ove godine, kao zaposleni na jednoj benzinskoj pumpi u okolini Petrovca na Mlavi, prilikom naplaćivanja računa za gorivo, slikao platne kartice korisnika, a potom koristeći njihove podatke, prebacivao novac na svoj nalog u kladionici.
Na ovaj način je, kako se sumnja, zloupotrebio platne kartice pet korisnika usluga benzinske pumpe i ostvario imovinsku korist u iznosu od oko 90.000 dinara.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Petrovcu na Mlavi, navedeno je u saopštenju Policijske uprave u Požarevcu.
Preporučujemo
GORANU UBAČEN CIJANID DIREKTNO U USTA: Lalić izneo jezive detalje o ubistvu Mihajlovića
01. 12. 2022. u 10:49
OVO SE ČEKALO: Džejla prvi put progovorila o Mariji Šerifović (VIDEO)
30. 11. 2022. u 13:23
DOSTA SRBA ŽIVI TAMO: Prema istraživanjima, reč je o NAJNELjUBAZNIJEM gradu na svetu
30. 11. 2022. u 10:26
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)