POLICIJA ZAPLENILA VIŠE OD DVE TONE DUVANA: Prilikom pregleda kombija pronašli 54 bale duvana u listu
PRIPADNICI Policijske uprave u Inđiji, zaplenili su dve tone i 100 kilograma sušenog duvana u listu.
Foto: V. Mitrić
U saradnji sa Poreskom policijom, podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv četrdesettrogodišnjeg muškarca, osumnjičenog da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Prilikom pregleda kombija kojim je upravljao osumnjičeni, policija je pronašla 54 bale duvana u listu, bez potrebne dokumentacije, navedeno je u saopštenju Policijske uprave Sremska Mitrovica.
Preporučujemo
UHAPŠEN TURČIN KOD SURDULICE: Prevozio deset migranata iz Avganistana
24. 12. 2022. u 12:30
DANICA MAKSIMOVIĆ '82: Devojci koju pokupe sa ulice nije teško da se skine pred kamerama
24. 12. 2022. u 11:44
RUSI DONELI ODLUKU: Naftna kompanija prodaje svoju imovinu u inostranstvu zbog sankcija SAD-a
RUSKA naftna kompanija Lukoil saopštila je danas da, zbog uvođenja restriktivnih mera nekih država protiv te firme i njenih podružnica, namerava da proda svoju imovinu u inostranstvu.
27. 10. 2025. u 21:49
KAKO SE URUŠIO UKRAJINSKI FRONT? Stiglo upozorenje: Rusi će na proleće krenuti u novu ofanzivu
POSLE dva i po meseca žestokih borbi, crvena oznaka na vojnoj karti u Donjeckoj oblasti, poznata kao „zečije uši“, konačno je nestala.
27. 10. 2025. u 21:17
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (1)