DETALJI NAPADA KOD BEOGRAĐANKE: Mladića (23) izboli, pa nasrnuli na njegovog druga razbijenom flašom
TRI nepoznate osobe napale su mladića (23) oštrim predmetom u Ulici kralja Milana kod Beograđanke, a zatim su i njegovog druga od 26 godina napali razbijenom flašom i udarali ga rukama.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Sve se izdešavalo pola sata iza ponoći.
Obojica mladića su prevezena u Urgentni centar.
Mladić od 23 godine ima teške telesne povrede, a od 26 lake, i on je upućen na Kliniku za maksilofacijalnu hirurgiju.
Policija intenzivno radi na identifikaciji i pronalasku napadača.
(Telegraf)

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)