KOD DEVOJKE DVA PIŠTOLJA: Uhapšena kod Požege
PRILIKOM pretresa vozila u mestu Gugalj, kod devojke J. Ć. (2004) iz Čačka policija je pronašla dva pištolja bez serijskog broja, dva okvira sa dvadeset metaka, kao i vagicu za precizno merenje.

Foto: MUP
Vozilo je zaustavljeno zbog nepropisnog preticanja, a u njemu su se pored pomenute devojke nalazili M. Đ. (1997) i I. Š. (1990), takođe iz Čačka.
Policija je automobil pokušala da zaustavi u Prijanovićima, a zatim ga je sustigla u mestu Gugalj.
- Nakon što su pronađeni pomenuti predmeti, devojka je privedena u požešku policijsku stanicu, a dvojica mladića su se „audijem“ udaljili sa mesta gde su zaustavljeni. Ubrzo su ih pronašli policijski službenici iz Čačka. Tužilaštvo će ih teretiti za nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Određen im je pritvor do 48 časova – saznajemo u istrazi – Pored oružja i vagice, u automobilu je naknadnim pretresom pronađen jedan pancir, kao i dva noža.

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)