UBADAO NOŽEM OBEZBEĐENJE KLUBA: Podignuta optužnica za pokušaj teškog ubistva
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je juče optužnicu protiv Mihaila P. (19) zbog sumnje da je 2. decembra 2021. godine u dvorištu ispred jednog kluba u Beogradu pokušao da ubije više ljudi.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Optužnica, kojom se tereti za teško ubistvo u pokušaju, predata je Višem sudu u Beogradu na odluku o potvrđivanju.
Postoji opravdana sumnja da je Mihailo P. pokušao da nožem ubije četiri radnika obezbeđenja, kao i sina vlasnika tog kluba, nakon što je obezbeđenje njega i njegovog druga izbacilo napolje zbog neprimerenog ponašanja. On je nožem nasumično ubadao oštećene, od kojih su dvojica zadobila teške telesne povrede opasne po život, a trojica lake. Okrivljeni je nekoliko dana pre tog događaja napunio 18 godina.
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)