“NOVOSTI“ SAZNAJU: Pokušao da siluje ženu, ona se odbranila - policija odmah uhapsila osumnjičenog
POKUŠAJ silovanja prijavljen je policiji u selu Bačina kod Varvarina, saznaju „Novosti“ iz više izvora.

Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
Policija je, prema saznanjima „Novosti“, uspela da locira i uhapsi osumnjičenog M.R.(27), koji je u prvim izjavama negirao ceo događaj.
Žrtva je meštanka(44), čiji je identitet poznat „Novostima“.
-Prema njenim rečima, do napada je došlo na putu, kada se vraćala sa posla - iznosi izvor „Novosti“. - Uspela je donekle da rekonstruiše događaj: napadač ju je uhvatio za vrat, pokušao je da skine odeću. Došlo je guranja i borbe. Žena je nekako uspela da se izvuče i mobilnim telefonom pozvala supruga. Kada je to čuo, napadač se dao u beg.
Policija je brzo reagovala i uhapsila osumnjičenog, kome je posle saslušanja određen pritvor. Istraga je u toku.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)