IZ RUKE JOJ ISTRGAO TORBU: Uhapšen osumnjičeni za pokušaj krađe na drzak način

Policija je u Leskovcu uhapsila K. V.(19), iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa na naročito drzak način u pokušaju.

ИЗ РУКЕ ЈОЈ ИСТРГАО ТОРБУ: Ухапшен осумњичени за покушај крађе на дрзак начин

Foto: I.M.

On se sumnjiči da je 13. jula ove godine na jednoj raskrsnici u gradu, prišao sa leđa šezdesetdvogodišnjoj ženi i iz ruke joj istrgao torbu, a kada je njen suprug potrčao za njim, bacio je torbu iz koje ništa nije uzeo.

Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu gde je, na saslušanju u prisustvu branioca, priznao izvršenje krivičnog dela teška krađa, nakon čega je protiv njega podnet optužni predlog.

Za ovo krivično delo zakonom je pripisana kazna zatvora u trajanju od jedne do osam godina.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu