SATAROM JURILI RODITELJE: Tražili pare, pa zapretili ubistvom
BEOGRADSKA policija uhapsila je rođenu braću S.M. (23) i N.M. (26) zbog nasilja u porodici, a kako se saznaje, oni su oca i majku po kući jurili satarom za meso i pretili im ubistvom.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Tokom istrage roditelji su rekli da su ih sinovi "napali jer nisu želeli da im daju novac za drogu".
O slučaju obaveštena policija, tužilaštvo i Centar za socijalni rad u Beogradu.
Nezvanično, nasilje se dogodilo u beogradskom naselju Grocka u utorak uveče i reč je o dvojici narkomana.
Braći nasilnicima je određeno policijsko zdržavanje.
(Kurir)
BONUS VIDEO:
NESREĆA U SMEDEREVU: Sudar automobila i motocikla

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)