UDARIO SAOBRAĆAJNOG POLICAJCA KOJI JE POKUŠAO DA GA ZAUSTAVI: Bahati vozač odmah uhapšen
POLICIJA u Beogradu uhapsila je T.M. (29) koji je svojim automobilom udario saobraćajnog policajca koji je pokušao da ga zaustavi.
D.N.
Kako mediji saznaju do saobraćajne nezgode i obaranja saobraćajca D.I. (42) došlo juče u popodnevnim satima u Bulevaru vojvode Mišića kod Beogradskog sajma.
- Saobraćajni policajac je pokušao da zaustavi "lančiju" koja se kretala u suprotnom smeru i došlo je do obaranja. Policajac D.I. je odmah transportovan u bolnicu gde su mu konstatovane lake telesne povrede, dok je vozač T.M. uhapšen i njemu je određeno policijsko zadržavanje- kaže izvor iz istrage.
(Informer)
BONUS VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA: Lopovi kradu i pred kamerama
Preporučujemo
DRAMA U CENTRU BEOGRADA: Rešo izazvao požar, stanari iz bezbednosnih razloga evakuisani
05. 10. 2023. u 11:18
POŽAR U BEOGRADU: Zapalio se automobil, stvaraju se gužve u saobraćaju (VIDEO)
04. 10. 2023. u 18:42
POVREĐENA TRUDNICA: Automobil udario u banderu kod Vukovog spomenika (FOTO)
04. 10. 2023. u 16:07
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)