POGLEDAJTE PLEN POLICIJE U VARVARINU: Pohapšeni Kruševljani, kanabis nađen u improvizovanoj sušari (FOTO)
DVA Kruševljanina uhapšena su kod Varvarina zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, potvrđeno je večeras u kruševačkoj policiji.

Foto:PU Krusevac
Iza rešetaka su se našli L. J. (45) i N. P. (46) . Policija je u okolini Varvarina pronašla improvizovanu sušaru u kojoj je zatekla osumnjičene i pronašla 60 biljki kanabisa u fazi sušenja koje potiču sa zasada na istom mestu, ukupne težine 81 kilogram.
-Pretresom stana N.P. pronađeno je oko 18,6 kilograma marihuane, a u kući L.J. 6,35 grama marihuane-navode u kruševačkoj policiji.-Sumnja se da su oni neovlašćeno proizvodili marihuanu radi dalje prodaje.
Po nalogu tužioca, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati. Očekuje se da uz krivičnu prijavu budu privedeni Višem javnom tužilaštvu u Kruševcu.
Preporučujemo

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)
PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.
19. 09. 2025. u 15:33
Komentari (0)