KONTROLA SAOBRAĆAJA: Negotinac vozio pijan, Boranin pod dejstvom narkotika

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru i Negotinu isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

КОНТРОЛА САОБРАЋАЈА: Неготинац возио пијан, Боранин под дејством наркотика

Foto: D. Milovanović

Saobraćajna policija u Negotinu isključila je iz saobraćaja tridesetosmogodišnjeg vozača automobila „BMV” koji je vozio sa 1,50 promila alkohola u organizmu.

Policija u Boru zaustavila je četrdesetdvogodišnjeg vozača „folksvagena“ koji je, navode nadležni, upravljao vozilom pod dejstvom amfetamina i benzodiazepina.

Vozačima je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest