PALICAMA PRETUKLI MUŠKARCA PRED ŽENOM I DETETOM: Jeziva scena u Novom Pazaru - kolima blokirali auto, trojica udarila na jednoga (VIDEO)

Tatjana Marković

02. 12. 2023. u 22:28

U NOVOPAZARSKOM naselju Drum nasred puta brutalno je pretučen muškarac i to pred ženom i detetom!

ПАЛИЦАМА ПРЕТУКЛИ МУШКАРЦА ПРЕД ЖЕНОМ И ДЕТЕТОМ: Језива сцена у Новом Пазару - колима блокирали ауто, тројица ударила на једнога (ВИДЕО)

Foto: Printskrin X

Kako se vidi na snimku sa nadzorne kamere, sve je počelo kada je jedan automobil presekao put drugom kako bi ga zaustavio. Tada su iz prvog vozila izašla trojica muškaraca sa palicama u rukama i krenula ka drugom autu.

Čim su otvorili zadnja vrata, počeli su palicama da udaraju muškaraca, koji je uspeo da izađe iz kola, a napadači su nastavili besomučno da ga tuku. Tada je sa zadnjeg sedišta izašla i žena sa malim detetom.

Snažan udarac je dobio i suvozač, kada je napustio vozilo.

Na kraju se nekako sve smirilo, napadači su se vratili u svoj automobil i otišli.

Motiv ovog brutalnog napada zasad nije poznat.

(Kurir)

BONUS VIDEO - OTAC PRONAŠAO TELA SINA I SNAJE: „Dozivao sam "Igore", nije reagovao – već su bili mrtvi“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

ZNATNO NIŽA KAMATNA STOPA: Iskoristite specijalnu ponudu