SUMNJA SE NA ŠVERC AKCIZNIH PROIZVODA: Policija pronašla 227 kilograma rezanog duvana i sto boksova cigareta

Игор Митић
Igor Mitić

30. 01. 2024. u 11:59

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu, zajedničkim radom sa Policijskom upravom u Vranju, uhapsili su M. S. (40) iz Vranja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.

СУМЊА СЕ НА ШВЕРЦ АКЦИЗНИХ ПРОИЗВОДА: Полиција пронашла 227 килограма резаног дувана и сто боксова цигарета

foto: MUP

Policija je u vozilu kojim je upravljao osumnjičeni pronašla oko 227 kilograma rezanog duvana i 100 boksova raznih vrsta cigareta. Pronađeni duvan i cigarete su, kako se sumnja, bili namenjeni daljoj prodaji.

Osumnjičenom je, po ovlašćenju Osnovnog javnog tužilaštva u Leskovcu, određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu, gde je i saslušan.

Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu je saopštilo da se osumnjičeni, u prisustvu branioca, branio ćutanjem, odnosno da je koristio pravo da ne iznosi odbranu.

Na predlog javnog tužioca osumnjičenom je određen pritvor do 30 dana, a zbog postojanja okolnosti da će u kratkom vremenskom roku ponoviti delo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike

OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike

SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.

05. 01. 2026. u 08:27 >> 21:59

Komentari (0)

AUSTRALIJA ZATEČENA: Novak Đoković odustao