TUKAO POZNANIKA METALNOM PALICOM NA KUĆNOM PRAGU: Uhapšen muškarac iz Donje Livadice zbog nanošenja teških povreda
Policija u Velikoj Plani uhapsila je i zadržala D.S. iz Donje Livadice (46) zbog postojanja osnovane sumnje da je pretukao metalnom palicom poznanika ispred njegove kuće.

Foto SK
Kako je saopštilo Osnovno tužilaštvo u Velikoj Plani, osumnjičeni je u večernjim časovima 2. februara došao do domaćinstva B.T. u Donjoj Livadici. On je izašao iz kuće i osumnjičeni ga je najpre rukom udario u glavu. Kada je čovek pao na zemlju, nastavio je da ga udarca metalnom šipkom po glavi i telu. Čovek je zadobio teške telesne povrede.
Osumnjičeni je na saslušanju u Osnovnom javnom tužilaštvu u Velikoj Plani negirao izvršenje krivičnog dela koje mu se stavlja na teret.
Određen mu je pritvor do 30 dana.

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)