(PRE)TUKAO MAJKU: Zbog nasilja u porodici uhapšen muškarac u Vrnjačkoj Banji
Zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vrnjačkoj Banji uhapsili su D.L.(43) iz tog mesta.

G.Šljivić
Kako je saopšteno iz PU Kraljevo, sumnja se da je on u porodičnoj kući u Vrnjačkoj Banji tukao svoju sedamdesetšestogodišnju majku i tom prilikom je lakše povredio.
Osumnjičenom Vrnjčaninu je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kraljevu na saslušanje.

DODIK ŽESTOKO UDARIO NA STANIVUKOVIĆA: Dokle ćeš biti poltron najgore vrste?
PREDSEDNIK Milorad Dodik upitao je danas gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića "dokle će biti poltron najgore vrste koji se svakodnevno dodvorava Sarajevu, a optužuje Republiku Srpsku".
21. 08. 2025. u 19:40

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

Da li je ona najzgodnija voditeljka na RTS-u? Objavila fotke u bikiniju sa plaže
VODITELjKA Dragana Kosjerina privlači pažnju svojim atraktivnim izgledom gde god se pojavi.
22. 08. 2025. u 13:24
Komentari (0)