DESETOČLANA GRUPA PALA ZBOG PREVARA: Pred tužiocem sutra i prekosutra
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu u saradnji sa policijskim službenicima PS Novi Beograd, PI Bežanijska kosa uhapsili su deset lica zbog prevare.

Foto: D. Balšić
Uhapšeni su S.S. (30), Lj.V. (26), A.S. (24), J.S. (48), S.M. (25), N.C. (23), A.B. (22), M.J. (33), V.S.V. (48) i B.V. (45) zbog sumnje da su, od novembra do sredine decembra 2023. godine, izvršili prevarena štetu poznate beogadske firme za prodaju računara i tehničke opreme i pribavili sebi protivpravnu imovinsku korist veću od 1.500.000 dinara.
Uhapšeni će sutra i prekosutra biti saslušani od strane javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu na sve okolnosti krivičnog dela, o čemu će javnost biti naknadno obaveštena.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)