ŠVERCOVALA CIGARETE: Krivična prijava protiv žene iz Novog Pazara
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu podneće krivičnu prijavu protiv tridesetšestogodišnje žene iz Novog Pazara zbog sumnje da je švercovala akciznu robu.

PU Kraljevo
Policija je, naime, prilikom kontrole „sitroena“ u Kraljevu, kojim je upravljala osumnjičena, pronašla i zaplenila 2.840 paklica cigareta bez akciznih markica i odgovarajuće dokumentacije.
Zaplenjene cigarete i autombil predati su Poreskj policiji, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Kraljevu, protiv osumnjičene će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)