PRETIO KOLEGAMA DA ĆE IH "POBITI": Saslušan muškarac - Ugrozio sigurnost ljudi na poslu

Jelisaveta Ljutić

23. 03. 2024. u 10:00

U PROSTORIJAMA Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, u prisustvu branioca, saslušan je R.S. (56) zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje sigurnosti.

ПРЕТИО КОЛЕГАМА ДА ЋЕ ИХ ПОБИТИ: Саслушан мушкарац - Угрозио сигурност људи на послу

D.N.

To je uradio na taj način što je 13. marta u Novom Beogradu, u prostorijama Javnog preduzeća „Pošte Srbije“ svojim kolegama upućivao pretnje govoreći im da će doneti pištolj i bombu i da će ih sve ubiti, a što je kod oštećenih stvorilo osećaj straha i zabrinutosti za život i telo.
 
Treći osnovni sud u Beogradu je na predlog Tužilaštva osumnjičenom odredio pritvor u trajanju od 30 dana.
 
BONUS VIDEO:

HAPŠENjE U MOSKVI: Sumnja se da je priveden jedan od terorista


 
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (0)

ŠEŠELJ DOTUKAO ZGUBIDANE: Blokaderi u društvo unose nasilje