DROGA U AUTOMOBILU : Novosadska policija zaplenila 52 kilograma marihuane
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, zaplenili su 52 kilograma marihuane i uhapsili dvojicu osumnjičenih za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

PUNS
- Inspektori kriminalističke policije su, u Surčinu, u automobilu A. S. (34) iz Raške, pronašli pakete sa ukupno 38 kilograma marihuane, i novac, u domaćoj i stranoj valuti, za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika – ističe se u saopštenju Policijske uprave Novi Sad i dodaje da je pretresom stana i vozila L. P. (26), u Inđiji, novosadska policija je pronašla 14 kilograma marihuane i novac, za koji se, takođe, sumnja da je stečen prodajom droge.
Obojici osumnjičenih je određeno zadržavanje do 48 časova i biće privedeni, uz krivične prijave, višim javnim tužiocima u Beogradu i Sremskoj Mitrovici.

BRUTALNA PORUKA IZ RUSIJE NAKON AMERIČKOG NAPADA: Nekoliko zemalja spremno da preda nuklearno oružje Iranu!
POSLE američkih napada na Iran tokom noći, neke zemlje su spremne da predaju svoje nuklearno oružje Teheranu, napisao je na kanalu Telegram zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev.
22. 06. 2025. u 11:31

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)