DIVLJANJE NA NAŠIM PUTEVIMA KAKVO NIJE VIĐENO: Prekoračio brzinu za čak 135 kilometara na čas, policija odmah reagovala (FOTO)
PRIPADNICI Uprave saobraćajne policije presretačem su na državnom putu Gornji Milanovac - Čačak zaustavili dvadesettrogodišnjeg vozača BMV-a zbog više težih prekršaja.
Foto: MUP
Vozač je na delu puta gde je ograničenje 80 vozio 173,4 kilometra na čas, a potom je na delu puta gde je ograničenje 50 vozio 185,9 kilometara na čas, što predstavlja nasilničku vožnju.
Uz to počinio je i prekršaj preticanje jednog putničkog vozila preko pune linije.
Vozač je isključen iz saobraćaja i protiv njega su podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Preporučujemo
UNUK NOŽEM NASRNUO NA BAKU I DEKU: Vređao, pretio, pa napao oružjem najbliže
05. 03. 2026. u 17:12
SAOBRAĆAJCU PRITVOR 30 DANA: Saslušan osumnjičeni za saobraćajnu nesreću u Novom Sadu
05. 03. 2026. u 16:54
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)